Żegnamy WF Z KLASĄ

   W piątek, 13.12.2013 r., zakończyliśmy projekt piękną oprawą taneczną z udziałem zespołu p. Kamili Olczyk oraz występami naszych dzieci i prezentacją własnych działań. Posumowanie projektu zamknęła p. Dyrektor Agnieszka Ropska.
   Dziękuję wszystkim za udział i wspólne działania, dziękuję zespołowi oraz moim uczniom za wytrwałość. Zobaczcie, jak nam to wyszło, oglądając relację fotograficzną. Pozdrawiamy inne szkoły zaangażowane w ten projekt i oczekujemy wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń.
   Pozdrawiamy zespół WF Z KLASĄ, specjalne podziękowania za dyskusje i wsparcie dla pani Zuzanny. 
Koordynator projektu:
Elżbieta JusińskaPrezentacja podsumowująca 
WF z klasą

FOTORELACJA

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content