Dzieci dzieciom o bezpieczeństwie

   Dnia 7 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbył się apel poświęcony zasadom bezpieczeństwa. Uczniowie klas I – III ubrani w kamizelki odblaskowe, znaczki i czapeczki zaprezentowali i pokazali, w jaki sposób radzić sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu człowieka. Wystawa plakatów zobrazowała, jaką wiedzę i umiejętności posiadają uczniowie naszej szkoły w zakresie bezpieczeństwa. Nasi pierwszoklasiści biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie „Akademia bezpiecznego Puchatka”.
   Dziękuję Nauczycielom i uczniom za zaangażowanie oraz kreatywność!
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska
wicedyrektor

fot. Honorata Kryszewska

Relacja Telewizji Regionalnej

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content