Tydzień ekologiczny w klasie 2b

Uczniowie klasy 2b z zaangażowaniem włączyli się w obchody Dnia Ziemi w naszej szkole. Podczas lekcji dzieci obejrzały film edukacyjny „Jak chronić naszą planetę Ziemię”, wykonały pudełka na przybory szkolne z surowców wtórnych oraz prace plastyczne. Nauczyły się śpiewać piosenkę „Zielony dom”, wzięły udział w Konkursie przyrodniczym dla klas II. Razem z rodzicami wykonały zdjęcia pokazujące jak dbają o środowisko.

Izabela Olszańska

 
Dzień Ziemi w klasie 2b

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content