Dzień Ziemi w klasie 1A


Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy 1a zaangażowali się w różne działania. Co dzieci mogły zrobić dla Ziemi z okazji jej święta? Okazuje się, że bardzo wiele. Niektórzy uczniowie sadzili drzewka, inni kwiaty. Tworzyli zielone parapety. Wykonywali też ekozabawki, plakaty o Ziemi lub śpiewali piosenkę-rymowankę. Wszystkim uczniom gratuluję pomysłów!

Halina Kulbida-PietrzakNa sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content