Dzień Ziemi 2021


22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi. Hasłem tegorocznych obchodów jest Przywróćmy naszą Ziemię. Wszyscy wiemy, jak ważne jest dbanie o naszą planetę, co należy robić, by była piękna i czysta. Uczniowie klasy 3B wykonali plakaty poświęcone naszej planecie – Ziemi. Mamy nadzieję, że w życiu dorosłym będą podejmować wiele działań na rzecz wspólnego domu, jakim jest Ziemia.

Opracowała Ewa Witkowska

Dzień Ziemi

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content