Dzień Unii Europejskiej

   9 maja jest dniem, w którym co roku świętujemy pokój i jedność w Europie, Święto Unii Europejskiej. W naszej świetlicy cały tydzień uczniowie pogłębiali swoją wiedzę na temat Unii. W czasie zajęć poznali kraje należące do wspólnoty, kolorowali flagi poszczególnych państw, zapoznali się z hymnem Unii „Odą do radości” , wykonywali prace plastyczne. Dzieci rysowały, kolorowały oraz lepiły z plasteliny maskotekę Syriusza. Zajęcia przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczniów na temat Unii Europejskiej.
Panie ze świetlicy:
Monika, Patrycja, Stanisława i Elżbieta


fot. Patrycja Dudkiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content