Dzień Postaci z Bajek

   Bajki i baśnie, zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Dlatego bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta… Dzień Postaci z Bajek przypada na 5 listopada i jest to dzień urodzin Walta Disneya, jednego z największych twórców bajek. Aby uczcić ten dzień, panie bibliotekarki zorganizowały bajkowe spotkanie dla uczniów klas I. Odwiedziły również klasę 2b. Dzieci poprzebierane w różne postaci z bajek brały udział w zagadkach bajkowych, zabawach muzycznych i tanecznych. Wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.
Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska

alt

fot. Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content