Dzień Postaci z Bajek w klasie 2a

   5 listopada 2018 r., w Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, uczniowie klasy 2a zamienili się w bajkowych bohaterów. Świętowanie rozpoczęto od prezentacji strojów i przypomnienia ulubionych bajek. Następnie uczniowie przystąpili do wykonania plakatów z okazji święta bajkowych postaci. Powstały ciekawe, kolorowe prace. To będzie ulubione święto klasy 2a.
Małgorzata Łukowska

fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content