Dzień Otwarty Szkoły

   Dnia 14 kwietnia 2015 roku Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach zorganizowała Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Spotkanie rozpoczęło się występami uczniów klas młodszych, którzy zaprezentowali spektakl o wiośnie. Następnie dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem tablic interaktywnych, pomocy dydaktycznych, wykonywały doświadczenia przyrodnicze, brały udział w ćwiczeniach udzielania pierwszej pomocy i nauki języka obcego. Atrakcją były zajęcia plastyczne i sportowe, dzieci malowały, wycinały, ozdabiały wiosenne kwiaty oraz wykonywały ćwiczenia z wykorzystaniem „Radosnej szkoły”. Rodzice mogli zasięgnąć informacji u pedagoga, psychologa i logopedy w sprawie dojrzałości szkolnej i przygotowania dziecka do podjęcia nauki w szkole.
   Oferta przygotowanych przez nauczycieli zajęć cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i ich rodziców oraz uczniów.
   Dziękuję Nauczycielom za przygotowanie i przeprowadzenie ciekawych zajęć.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

FOTORELACJA

fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content