Dzień Otwarty Szkoły

   W sobotę, 12 stycznia 2013 r. drzwi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach stały otworem dla tych wszystkich, którzy chcieli z bliska przyjrzeć się pracy nauczycieli i uczniów. Szkoła to na co dzień nie tylko obowiązki, sprawdziany, kartkówki, zadania, ale i… zabawa, uśmiechy, wzajemny szacunek i zaufanie. Każdy, kto zawitał w nasze progi mógł na własne oczy przekonać się, iż „Jedynka” to miejsce przyjazne dzieciom, niejako drugi dom.

   Nauczyciele przygotowali dla swoich podopiecznych ciekawe gry, zabawy i konkursy. Zmagania trwały od godziny 9 do 12. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, niezbitych dowodów na to, iż można tak zorganizować czas, by nikt się nie nudził, by to, co przyjemne, połączyć z tym, co pożyteczne. I nic w tym nie może przeszkodzić, nawet gęsto padający śnieg.

Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content