Dzień Mamy na sportowo!

   25 maja 2018 r. z okazji Święta Mamy uczniowie z klas 1c i 1d przygotowali zawody sportowe dla mam, w których również wzięli udział. Wszyscy świetnie się bawili, pokonywali przeszkody, zdobywali punkty. Na koniec okazłało się, że wynik był remisowy i wszyscy zdobyli I miejsce. Mamusie otrzymały od dzieci Certyfikat SUPER Mamy.
Wioletta Bas i Halina Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content