Dzień Kobiet w bibliotece


8 marca w naszej bibliotece nie zabrakło atrakcji dla naszych szkolnych dziewcząt. Uczennice wypożyczały książki i losowały nagrody – niespodzianki (cukierki, ciasteczka, kwiatki, książki, maskotki, biżuterię, zakładki, okulary). Dziewczynki mogły zrobić własnoręcznie bransoletki z koralików. Dzień był miły i radosny. Wszystkiego najlepszego dla małych, średnich i dużych kobietek!

Anna Andrukiewicz

Dzień Kobiet - biblioteka

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content