Dzień Dziecka w klasie 1c


Klasa 1c świętowała Dzień Dziecka pod hasłem „Wolę gry planszowe niż komputerowe”. Dzieci przyniosły swoje ulubione gry planszowe i chętnie je prezentowały. Grając w „planszówki” dzieci rozwijały swoją wyobraźnię i twórcze myślenie, ćwiczyły pamięć oraz doskonaliły uwagę i spostrzegawczość. Zajęcia w tym dniu odbywały się na świeżym powietrzu. Pogoda dopisała. Słoneczko zachęcało do zabawy, a czas umilał słodki poczęstunek.

Małgorzata Łukowska, Wioletta Mutwil

Dzień Dziecka w klasie 1c

fot. Małgorzata Łukowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content