Dzień Chłopaka


DZIEŃ CHŁOPAKA W 1B 

   Dzień Chłopaka w klasie 1b był pierwszą klasową imprezą. Dziewczynki przygotowały bardzo ciekawe konkursy m.in. odbyło się golenie, wszak nie golarką, ale ekologicznym nożykiem, próbowanie cytrynki z uśmiechem na twarzy. Chłopcy musieli wykazać się też znajomością marek samochodów, a rodzice zadbali o poczęstunek i upominki. Na zakończenie koleżanki z klasy wręczyły im szarfy z napisem SUPER CHŁOPAK z 1b, dyplomy oraz drobne upominki. To była SUPER IMPREZA!

Wioletta Bas

fot. wioletta Bas


DZIEŃ CHŁOPAKA W 2A

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka, który nasza klasa świętowała wspólnie. Z racji święta dziewczynki złożyły chłopcom najserdeczniejsze życzenia. Każdy dżentelmen otrzymał piękny upominek ufundowany przez rodziców. Serdecznie DZIĘKUJEMY!

Monika Majerska

fot. Moika Majerska


DZIEŃ CHŁOPAKA W 3D 

   Dziś chłopcy obchodzili swoje święto. Zyczylismy im wielu sukcesów w szkole, spełnienia wszystkich marzeń i samych radosnych i szczęśliwych chwil. W podziękowaniu za podarunki i życzenia dziewczynki dostały słodkiego….. cukierka oczywiście.
Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska

DZIEŃ CHŁOPAKA W 6A 

fot. Katarzyna Maciejak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content