Dzień Dziecka


1 czerwca to szczególny dzień dla naszych Świetlików i uczniów szkoły. Tego dnia obchodzimy Dzień Dziecka. Wszelkie atrakcje z okazji tego święta zaplanowane są na dzisiaj. Wczoraj jednak Świetliki dowiedziały się kiedy i w jaki sposób Dzień Dziecka jest obchodzony na świecie, o swoich prawach i obowiązkach zapisanych w Konwencji o Prawach Dziecka. Wywiązała się ciekawa dyskusja na ten temat. Później uczniowie wykonali prace plastyczne na podstawie obejrzanej prezentacji. Odbyła się również kontynuacja zajęć czytelniczych, podczas których poznawaliśmy kolejne przygody bociana Kajtka.

Dzień Dziecka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content