Dzień Bezpiecznego Internetu 2022

 DBI 2022

Za siedmioma górami, za siedmioma lajkami… w wirtualnej krainie żyli sobie bohaterowie naszych bajek. Może już ich znacie? To Królowa Śniegu, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna oraz Rybak ze Złotą Rybką. Tym razem jednak, zobaczycie ich w nowych, zaskakujących odsłonach!


Internet to miejsce, w którym spotkać nas mogą wspaniałe przygody, jednocześnie trzeba też zachować tam zasady bezpieczeństwa. O tym właśnie są bajki – tak jak Czerwony Kapturek spotkał w lesie wilka, tak samo wy możecie czasami napotkać zagrożenie w internecie. Spokojnie, z naszych bajek dowiecie się, jak sobie z nimi radzić. Przed seansem mamy dla Was jeszcze jeden pomysł. Zaprosicie rodziców do wspólnego oglądania. Warto, żeby też się o tym dowiedzieli.


 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content