Nie hejtuj

   09.02.2021 r. obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI 2021) Z tej okazji oraz w ramach realizacji Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żarach, na zlecenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, nagrał spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży, skierowany głównie do Was rodzice i opiekunowie. Zachęcam do obejrzenia załączonego spotu antyhejtowego, związanego z zapobieganiem mowie nienawiści.
Aneta Kochanowicz


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content