Drugie śniadanie w klasie I d

   W klasie I d p. Wiesława Półtorak przeprowadziła ćwiczenia w robieniu zdrowych kanapek. Dzieci przyniosły kromki chleba i próbowały skomponować sobie drugie śniadanie z produktów, które otrzymały od swoich rodziców. Niektórym poszło to szybko, inni potrzebowali więcej czasu. Dziękujemy za wspaniały pomysł.  
Koordynator projektu
Elżbieta Jusińska
fot. Piotr Pałac

Doskonalimy cechy motoryczne przez zabawę

   Cieszymy się, że w naszej szkole mamy zabawki w postaci klocków i figur, które wykorzystujemy w czasie lekcji wychowania fizycznego. Klasy czwarte chętnie biorą udział w takich zajęciach, ponieważ oprócz tego, że doskonalą cechy motoryczne, to ćwiczą także koncentrację uwagi, szybkość myślenia oraz kreatywność.

Koordynator projektu
Elżbieta Jusińska
fot. Piotr Pałac i Elżbieta Jusińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content