DOBRE SERCA I ŻYCZLIWOŚĆ NADAL ŻYWE I NADAL W CENIE!

   Serdeczne podziękowania składam Panu Grzegorzowi Wywigacz, Tacie Hani Wywigacz z klasy VIB za wykonanie, wręcz artystycznego, dystrybutora na płyn do dezynfekcji rąk. Dzieło, przepiękne i praktyczne, będzie służyło uczniom po ich powrocie do szkoły. Tymczasem dystrybutor umiejscowiony jest przy wejściu do sekretariatu, aby goście mogli nacieszyć nim oko i zdezynfekować dłonie  Jeszcze raz bardzo dziękuję za tę wspaniałą inicjatywę i życzę dużo zdrowia 
Agnieszka Ropska – dyrektor Szkoły

fot. Agnieszka Ropska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content