Długopisy 3D w akcji

W tym tygodniu uczniowie klas 6-8 zapoznawali się z zasadą działania i obsługą długopisów 3D. Pierwsze kroki nie były łatwe. Po pierwsze – nowe urządzenie. Jak włączyć? Jak wprowadzić filament? (tworzywo używane w procesie drukowania przestrzennego metodą osadzania topionego materiału – Wikipedia). Jak zmniejszyć prędkość podawania wytopionego tworzywa, jak zmienić kolor filamentu na inny, w końcu jak pisać? rysować? malować? Tym długopisem… ale po chwili, każdy użytkownik wiedział już co i jak.

W tym tygodniu uczniowie starali się opanować obsługę długopisu; „konstruowali” wg szablonu sztućce. Za tydzień coś trudniejszego. Obiekty 3d. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Cezary Sułkowski

Długopisy 3D

fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

wrzesień 2022
październik 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content