Dbamy o naszą PLANETĘ!


Uczniowie klasy 1c z dużym zaangażowaniem włączyli się w obchody Dnia Ziemi pod hasłem Segregujemy odpady. Dzieci podczas lekcji oglądały ciekawe prezentacje i filmy edukacyjne, a zdobytą wiedzę wykorzystały do wykonania wspaniałych prac plastycznych. Uczniowie wraz z rodzicami wykonali zachwycające zabawki z surowców wtórnych i plakaty promujące segregowanie odpadów. Dzieci zrozumiały, że segregując odpady dbają o naszą Planetę.

Małgorzata ŁukowskaNa sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content