CZARY-MARY andrzejki klasowe w 4b


Kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja 25 listopada (czwartek) w klasie 4 b odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczniowie przygotowali różnorodne wróżby- mogli wywróżyć swoją przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości i wiele innych ciekawych wróżb. Było wiele śmiechu i zabawy. Wróżby pobudzają wyobraźnie, uczą kreatywności, pozwalają przenieść w świat marzeń i fantazji.

Bożena Masłowska

Andrzejki 4b

fot. Bożena Masłowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content