Co nam dają witaminy?

   Co nam dają witaminy? Takie pytanie postawili sobie uczniowie klasy 1B. Inspiracją do postawienia tego pytania był wiersz pod tym samym tytułem. Uczniowie nie tylko nauczyli się go na pamięć, ale i wykonali plakaty na ich temat. W klasie prezentowali wiadomości na temat roli witamin w życiu każdego organizmu – czyli człowieka. Plakaty zostały wyeksponowane na korytarzu szkoły. Widać było, że wzbudziły zainteresowanie wśród innych uczniów.
Opracowała Ewa Witkowska

fot. Ewa Witkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content