Bohaterowie – Oni Walczyli o Niepodległą Polskę

   ”Bohaterowie – Oni Walczyli o Niepodległą Polskę”! Takie hasło było poświęcone prezentacji przodków – bohaterów z naszych rodzin, którzy walczyli o Niepodległość Polski. W związku z 100. rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie i pracownicy szkoły mogli zaprezentować swoich przodków, którzy walczyli o jej wolność. Zaprezentowani zostali uczestnicy pierwszej wojny światowej, powstania wielkopolskiego, wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku i żołnierze drugiej wojny światowej. Warto młodym pokazywać, że bohaterowie są nie tylko na filmach, ale w naszych rodzinach, wśród znajomych. Wystarczy zagłębić się w dzieje rodziny, porozmawiać ze starszymi. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzecz o rodzinie i poczuć dumę z bycia Polakiem!
Opracowała
Ewa Witkowska

fot. Ewa Witkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content