BIEG PO ZDROWIE w klasie 4c

BIEG PO ZDROWIE w czasie zebrania z rodzicami
   W dniu 15.02.2017 r. podczas zebrania rodzice uczniów klasy 4c zostali zapoznani z programem profilaktyki palenia tytoniu, w którym będą uczestniczyć ich dzieci.
   Podczas spotkania były omawiane cele programu, a także sposób realizacji programu. Prezentowany był także krótki film pt. “Założenia programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej

BIEG PO ZDROWIE”. BIEG PO ZDROWIE. WPROWADZENIE – PALENIE JEST NIEZDROWE

   W dniu 23.02.2017 r. uczniowie klasy 4c rozpoczęli swój udział w programie antytytoniowej edukacji zdrowotnej BIEG PO ZDROWIE.
   Podczas lekcji wychowawczej uczniowie dowiedzieli się kilku ciekawostek dotyczących palenia papierosów, m.in. tego, że w dymie papierosowym występuje ponad 4000 różnych, w większości szkodliwych, substancji oraz że e-papierosy również mogą powodować uzależnienie od nikotyny i są rakotwórcze. Dzieci wymieniały swoje spostrzeżenia dotyczące negatywnych skutków palenia, przeliczały koszty związane z paleniem, a także z chęcią opowiadały, co można by było kupić za kwotę przeznaczoną na papierosy. Uczniowie byli bardzo aktywni i zaangażowani podczas lekcji.
Koordynator
Edyta Pawlus

fot. Piotr Pałac
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content