BIEDRONKA Gang Fajniaków

   Klasa 3 d bierze udział w projekcie organizowanym przez sieć sklepów BIEDRONKA Gang Fajniaków. Celem tej akcji jest promowanie ekologicznego stylu życia, uświadamianie dzieciom od najmłodszych lat,że to głównie od nas samych zależy czystość naszej planety. W tym roku Gang Fajniaków odbywa się pod patronatem czterech żywiołów Ziemi, ognia, wody i powietrza. Nasza klasa zajęła się doświadczeniami z powietrzem. Mieliśmy udowodnić, że choć go nie widać i nie czuć istnieje i posiada wiele właściwości. Może być wiatrem lub huraganem. Może się rozszerzać i kurczyć czyli ma swoją objętość. Można je zamknąć i wypuścić. A co najważniejsze nie da się bez niego żyć.
Ewa Siatkowska

fot. Ewa Siatkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content