„Bezpieczne Żary – Bezpieczne Dziecko”

   Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie plastycznym pod patronatem Burmistrza Miasta Żary. Zwycięzcy konkursu odebrali nagrody z rąk Pani Burmistrz. Cała uroczystość miała miejsce w Urzędzie Miasta. Program artystyczny i występy uczniów przygotowały panie Ewa Witkowska i Grażyna Ćwikła, klasy 1a i 1c. Wszystkim gratuluję! Dziękuję nauczycielom klas I za zaangażowanie w konkursie.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content