Bezpieczeństwo w okresie zimowym

   W piątek, 16 grudnia 2016 r., wszystkie oddziały Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach spotkały się z przedstawicielami straży miejskiej, straży pożarnej, policji i WOPR, by przypomnieć sobie i utrwalić wiedzę na temat zagrożeń w okresie zimowym, świątecznym oraz ogólne zasady bezpieczeństwa.
   Prelegenci w bardzo przystępny i fachowy sposób przekazali zebranym wiedzę, wszystko dla dobra naszych podopiecznych oraz ich rodzin.
   Spotkania z przedstawicielami różnego rodzaju służb odbywają się w SP 1 w Żarach regularnie, poza tym wychowawcy, pedagog, psycholog oraz pozostali nauczyciele kilka razy w ciągu roku przeprowadzają obowiązkowe lekcje poświęcone wszystkim aspektom bezpieczeństwa.
Dyrektor szkoły
Agnieszka Ropska

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content