„Bez wspomagaczy mam pozytywne relacje z rówieśnikami”

   26.04.18 r. w ramach Dnia Otwartego Szkoły odbył się konkurs profilaktyczny dla uczniów klas czwartych – „Bez wspomagaczy mam pozytywne relacje z rówieśnikami”. Konkurs realizowany był w ramach projektu „Zdrowy, sprawny mogę więcej”. Uczniowie mieli możliwość wykazania się wiedzą, rozwiązując krzyżówki, „wykreślani”, tworząc plakaty. Konkurs wygrała klasa 4e. Reprezentanci klas zostali nagrodzeni dyplomami, przyborami szkolnym, a ich koleżanki/koledzy z klasy słodyczami.
   Nagrody zostały sfinansowane przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach.
Aneta Kochanowicz

fot. Aleksandra Witkowska i Aneta Kochanowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content