Bal Wszystkich Świętych pod hasłem: “Taki duży taki mały, może Świętym być”

   Dziś w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych pod hasłem: “Taki duży taki mały, może Świętym być”. Uczniowie pięknie opowiadali o postaciach świętych za których się przebrali. Było wielu anialow, archaniolow, Świętych takich jak Franciszek, Maria, Jadwiga, Rita, Maryja, Józef, Mojżesz, Hiacynta i wielu wielu innych świętych. Święci bawili się przy muzyce chrześcijańskiej. Nie zabrakło nagród i upominków oraz cukierków. Przy tej okazji życzymy wszystkim pięknego przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych.
Aleksandra Witkowska
Marzena Bałdyga
ks. Adam Firak
Honorata Świacka
 

fot. Aleksandra Witkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content