Bal szóstoklasistów 2014/2015

   W piątek, 19 czerwca 2015 r., odbył się w JEDYNCE bal uczniów klas szóstych. To szczególny dzień w życiu każdej szkoły, żegnamy się bowiem z uczniami, którzy przez sześć lat do niej uczęszczali, którzy przez sześć lat zdobywali wiedzę, którzy w niej napisali swój pierwszy ważny egzamin – sprawdzian szóstoklasisty.
   Spotkanie rozpoczęło się od poloneza. Następnie zaprezentowano piękny program artystyczny. Dzieci pokazały w nim swoje różnorodne talenty. Nie obyło się bez słów podziękowania Pani Dyrektor dla uczniów i rodziców oraz nauczycieli i pracowników niepedagogicznych oraz podzięki przedstawicieli rodziców złożonej Gronu Pedagogicznemu i pozostałym pracownikom szkoły.
   Po części oficjalnej we władanie uczniów wszedł zaprzyjaźniony ze szkołą DJ. Zadbał on o to, by ten pierwszy w życiu świeżo upieczonych absolwentów JEDYNKI bal pozostał na baaardzo długo w ich pamięci.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz poloneza.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac i Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content