Bal karnawałowy w Jedynce

   20.02.2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował całodzienny karnawał z wieloma atrakcjami z nim związanymi. Zabawa karnawałowa odbywała się podczas przerw na dwóch poziomach szkoły. klasy I-III balowały na pierwszym piętrze bloku “B”, a klasy starsze w hol głównym na parterze. Uczniowie przygotowali ciekawe stroje, za które można było zdobyć nagrodę. Wybrano też króla i królową karnawału. Radiowęzeł przygrywał do tańca, a wszyscy dobrze się bawili i pląsali.
Samorząd Uczniowski

fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content