Bal karnawałowy 2022


Tradycyjnie w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Uczniowie klas 1-3 bawili się wspaniale! W czasie balu odbywały się konkursy tańca, stroju i makijażu. Prowadząca Bal w takt muzyki porwała wszystkich do zabawy i tańców. Wszyscy poddali się rytmom muzyki- uczniowie i nauczyciele! Rodzice uczniów ozdobili salę balonami i serpentynami. Było bardzo kolorowo i wesoło! Wspomnienia z balu będą długo towarzyszyć wszystkim uczniom! Na koniec każda klasa miała okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Z karnawałowym pozdrowieniem
Honorata Kryszewska- wicedyrektorBal karanwałowy – fotorelacja

Bal karnawałowy 2022

fot. Wioletta Bas i Noemi Konieczna

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content