Awans w turnieju mini koszykówki dziewcząt

   W powiatowym turnieju mini koszykówki, który odbył się 12.12.2019 r. w hali KS Promień w Żarach nasze dziewczęta zwyciężyły i awansowały do dalszych rozgrywek. Na sukces zapracowała cała drużyna w składzie: Sara Bełz, Dalila Bojańców, Wiktoria Drgas, Nel Janiak, Milena Kozińska, Klaudia Kukuła, Hania Lenczyk, Nikola Niewiadoma, Ania Stokłosa, Katya Volosatova, Maja Wodyńska.
   Wielkie gratulacje za sportową walkę i ciągniemy dalej!
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content