ŻARY – moje miasto konkurs historyczno- regionalny


We wtorek , 22 lutego 2022 r. uczniowie naszej szkoły zmagali się z wiedzą historyczną w szkolnym konkursie historyczno- regionalnym ŻARY- moje miasto. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas czwartych, którzy wykazali się (jak na czwartoklasistów) szeroką znajomością zabytków, architektury, legend związanych z Żarami i pobliskimi miejscowościami oraz historią miasta na przestrzeni dziejów.
Najlepsi okazali się uczniowie klasy 4a Michał Koziński i Filip Rabski, którzy zajęli I miejsce;  II miejsce zajęła klasa 4c – Jakub Kusy i Igor Talacha; III miejsce przypadło klasie 4b – Jacek Krasowski i Patrycja Standowicz; IV miejsce zajęła klasa 4d – Agata Niedzielska i Bartosz Witkowski. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bożena Masłowska

Konkurs - Żary moje miasto

fot. Teresa Kamińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content