Andrzejkowe wróżby

   Tradycyjnie – 30 listopada przenosimy się w świat wróżb, magii i fantazji! Z tej to okazji uczniowie klas młodszych zaprosili dzieci z Miejskiego Przedszkola nr7 w Żarach na Bal Andrzejkowy. Wychowawcy klas wraz z uczniami przygotowali wróżby, przystroili klasy, a rodzice uczniów słodki poczęstunek. Wróżki, które przybyły na uroczystość spełniały nasze marzenia. Wszyscy marzyli o ciekawych, dalekich podróżach, o sukcesach w szkole, dobrych kolegach, ładnych ubraniach, kim będą w przyszłości. Aby te marzenia się spełniły musi im towarzyszyć szczęście. Dlatego każde dziecko losowało „symbole andrzejkowe” i wypowiadało kolejne zaklęcie: „Hokus-pokus, czary-mary, aby wróżba się spełniła, złóżmy dary”. Przedszkolaki także przygotowały wróżby andrzejkowe i zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Andrzejkowe wróżby i czary są tylko zabawą, ale żeby te marzenia się spełniły musimy sobie powróżyć!
   Z życzeniami pomyślnych wróżb i aby wszystkim się one spełniły!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska i Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content