Andrzejki w klasie 5b

W piątek, 18 listopada 2022 r. w klasie 5b odbyła się integrująca dyskoteka andrzejkowa. Uczniowie kultywując tradycje związane ze św. Andrzejem – losowali wróżby, tańczyli i bawili się przy dźwiękach muzyki. Spotkanie umilił przepyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów jak i samych uczniów. Było wiele radości i śmiechu. A czy wróżby się spełnią? Czas pokaże.

Bożena Masłowska

Andrzejki w klasie 5b
fot. Bożena Masłowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content