Andrzejki w klasie 2d

   Andrzejki w klasie to okazja do wspólnej zabawy, wróżenia, spojrzenia na to, co nas czeka w przyszłości. Dzieci przygotowały wiele ciekawych wróżb. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Z wróżb dzieci dowiedziały się, że niektórzy z nich w przyszłości zostaną lekarzami, piłkarzami czy też fryzjerami. Czy tak się stanie – czas pokaże. Najważniejsze, że wszyscy świetnie się bawili. Miłym akcentem był również słodki poczęstunek przygotowywany przez rodziców.
Halina Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content