Andrzejki w klasie 1f

   W piątek, 28 listopada 2015 r., klasa 1f uczestniczyła w Andrzejkowym Turnieju Wiedzy zorganizowanym przez wychowawcę, wróżkę Annę.
   W tym czasie uczniowie – czarodzieje i wróżki – zmagali się z zadaniami z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Nie zabrakło również zajęć plastycznych i muzycznych. Rolą wspomagających czarodziejów – mam – była pomoc w odczytaniu zadań ukrytych w magicznych kopertach. Ciężka praca czarodziejów została nagrodzona. Magowie otrzymali dyplomy i nagrody, nie zabrakło również poczęstunku i zabawy. Wspomagający czarodzieje przeprowadzili tajemnicze wróżby, w których można było poznać przyszłość i co najważniejsze – imię przyszłego małżonka.
Anna Andrukiewicz

fot. Wiktoria Czubacka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content