„Aktywny Ja – wolny od uzależnień”

   6 czerwca 2018 r. miał miejsce happening: „Aktywny Ja – wolny od uzależnień” zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach. Uczniowie z klasy 1b wzięli aktywny udział w tym wydarzeniu. Skandowali okrzyki, brali udział w przemarszu ulicami Żar, prezentując kolorowe transparenty zachęcające do prowadzenia zdrowego stylu życia. Dzieci skandowały: „Alkohol i papierosy to śmieci. Wiedzą o tym wszystkie dzieci. Dorośli ich nie używają, bo rozumy mają”, „Bez używek się obejdę, za to sportowcem świetnym będę”. Za udział w happeningu uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom, słodycze i książki.
Aneta Kochanowicz

fot. Wioleta Mutwil

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content