Akcja Pomóżmy Romkowi

   Do naszej akcji „Pomóżmy Romkowi wrócić do zdrowia! Do domu! Do szkoły! Do nas!” dołączył żarski klub BC SWISS KRONO Żary. W sobotę (14 grudnia) dzięki władzom BC SWISS KRONO, kibicom obu drużyn rozgrywających mecz (BC SWISS KRONO Żary vs KS SUDETY Jelenia Góra) oraz sklepikowi klubowemu udało się zebrać kwotę 3039zł i 64 gr! Nasze wolontariuszki Agnieszka Dudkiewicz i Wiktoria Fabiańczyk wspomagały całą akcję na rzecz Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

   Cała kwota została przelana na konto imienne Romka w fundacji. BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy uczestniczyli w meczu – uczniom SP1, kibicom, paniom ze sklepiku klubowego oraz władzom BC SWISS KRONO.

   We wtorek, 17 grudnia podczas kiermaszu świątecznego w naszej szkole odbyła się licytacja fantów ufundowanych przez naszych darczyńców: BC SWISS KRONO, kibiców klubu, rodziców klasy 3a oraz 3b, Pana Pawła Rynkiewicza, który osobiście przybył na licytację przekazując książki swojego autorstwa wraz z dedykacją. Pod młotek trafiły oprócz książek: piłka meczowa wraz z podpisami zawodników BC SWISS KRONO, koszulki, skarpety, ręcznik i plecak klubowy, koszulka Michała Kubiaka wraz z autografem – reprezentanta Polski w siatkówce mężczyzn, piękne, ręcznie robione maskotki oraz bransoletki a także wypieki domowe naszych mam. Licytację poprowadziła pani Patrycja Dudkiewicz oraz wspaniali pomocnicy – Lena Michalak, Klaudia Ostrowska, Mateusz Mrzewa oraz Ksawery Towpik.

   Dzięki społeczności Szkoły Podstawowej Nr 1 udało nam się zebrać kwotę 2336zł i 61 gr!

   BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim biorącym udział w licytacji oraz tym, którzy dorzucili swoją „cegiełkę” do puszek kwestarskich!

   Na tym nie kończymy naszej akcji! Działamy dalej. Puszki kwestarskie stoją w sekretariacie szkoły, gabinecie 107b oraz świetlicy szkolnej, tak by każdy kto będzie chciał mógł dorzucić swoją „cegiełkę”, by pomóc naszemu uczniowi i koledze Romkowi Słodkiemu.

   Od stycznia ruszamy z akcją „Nakrętki dla Romka”, które będzie można pozostawiać w gabinecie 107b lub w świetlicy szkolnej.

Patrycja Dudkiewicz

fot. Patrycja Dudkiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content