Akademia moczykija – pierwsze spotkanie

   W dniu 26.09.12 r. odbyło się pierwsze spotkanie „Akademii moczykija” z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach. Zostaliśmy mile zaskoczeni wysoką frekwencją, w spotkaniu wzięło udział 5 dziewcząt i 21 chłopców z klas 2-6. Obecnych było także dziesięcioro rodziców.
   To pierwsze zajęcia z dziećmi. Opowiedzieliśmy im, o czym będą się uczyć, a następnie odpowiedzieliśmy słuchaczom na ich pytania. Spotkanie rozpoczęło się słodkim poczęstunkiem. Pod koniec każdy uczestnik otrzymał „Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW” oraz pierwszą kartę z prezentacją ryby, którą poznają bliżej na następnych zajęciach – będzie nią szczupak.
   Spotkanie było również lekcją dla prowadzących. Dopatrzyliśmy się w swojej pracy pewnych niedociągnięć organizacyjnych, ale dzięki temu wiemy, co poprawić podczas kolejnych zajęć, aby były ciekawsze i bardziej zajmujące dla uczestników.
   Pierwsze spotkanie prowadzili: Adam Zakrzewski (instruktor), Piotr Drzus (instruktor), Bronisław Galowski (opiekun) oraz Zbigniew Dudek (Prezes koła PZW nr 3 w Żarach).
Piotr Drzus
fot. Piotr Drzus

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content