A bear called Paddington

   W październiku naszą szkolę odwiedził niejaki Paddington, który stał się stałym bywalcem na lekcjach języka angielskiego. Niepozornie wyglądający niedźwiadek, a już zwiedził Żary, Zieloną Górę, Poznań i Wałbrzych, a jakby tego było mało, minione wakacje spędził w Canterbury (w Wielkiej Brytanii).
   Mieliście okazję nie tylko poznać prawdziwą historię tego małego przeuroczego podróżnika (pamiętajmy, że choć przybył do nas z Londynu, tak naprawdę pochodzi z mrocznych zakątków Peru), ale również uczyć się razem z nim nowych słówek, piosenek oraz tekstów. Niektórzy przygotowali plakaty z jego podobizną, które można podziwiać w gabinecie 201C. Paddington zwiedził Jedynkowe mury, a relacja z pobytu została zamieszczona w jego kronice podróży oraz u nas na stronie. Teraz Miś wyrusza do kolejnej szkoły, tym razem w Żaganiu.
   Życzymy Misiowi: Have a good trip and come back soon! (Szczęśliwej podróży i wróć do nas niedługo!). Wszystkich miłośników Paddingtona zapraszam do obejrzenia zdjęć oraz poniższych filmików.
Karolina Wojtiuk
 
 fot. Karolina Wojtiuk
 
(po angielsku)

(po polsku)

 

 
UWAGA!
   Wraz z listopadem rusza zupełna nowość na naszej stronie! ENGLISH MATTERS to strefa, na której przeczytacie wiele interesujących informacji o języku angielskim i krajach anglojęzycznych. Nie zabraknie również zaskakujących ciekawostek kulturowych.
Serdecznie zapraszam do lektury!
Karolina Wojtiuk
  
ENGLISH  MATTERS

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content