Wycieczka bardzo nam się podobała, ponieważ poznaliśmy historię naszego ukochanego miasta.
Dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny 2025/2026!
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! ☀️ fot. Patrycja...


























