Dziewczęta nie zapomniały także o panach uczących w naszej szkole i także obdarowały ich drobnymi upominkami.
Dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny 2025/2026!
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! ☀️ fot. Patrycja...


























