Uczniowie klasy 3B wykonują ozdoby choinkowe

   W klasie 3B trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowania rozpoczęły się od wykonania ozdób na choinkę. Niektórzy wykonywali je sami, inni wspólnie z rodzeństwem lub rodzicami. Dzieci wykazały się pomysłowością, wyobraźnią i inwencją twórczą. Kiedy nadejdzie dzień strojenia drzewka wszystkie te przepiękne ozdoby zawisną na choince w rodzinnym domu. Ozdoby choinkowe kupione w sklepie są piękne, ale najpiękniejsze są te wykonane własnoręcznie.
Opracowała Ewa Witkowska

fot. Ewa Witkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content