Zima w obiektywie

    Czy zima musi oznaczać kres długich spacerów z aparatem fotograficznych w ręku? Ależ skąd! Zima inspiruje! Wirujące za oknem płatki śniegu zachęcają do wyjścia z ciepłego domu – na mróz. To, co możemy tam zobaczyć, niejednokrotnie zaskakuje. Zima nie oznacza śmierci, pustki, nudy, świata widzianego tylko i wyłącznie w dwóch kolorach: czarnym i białym. Przyroda żyje, tworzy wspaniałe obrazy: skutą lodem rzekę, kryształki lodu na roślinach, śnieg, przez który prześwitują promyki słońca. Zresztą, skoro już mowa o śniegu… Każdej jesieni, gdy już opadną wszystkie liście z drzew, zasmucony Pan Bóg patrzy na Ziemię – taką ponurą i szarą. Daje wtedy rozkaz aniołom, ażeby ją upiększyły. Rwą więc pióra ze swoich skrzydeł posłuszne duchy i sypią białym puchem z nieba.
    Mam nadzieję, iż zdjęcia, które obejrzycie, rozbudzą w Was pasję fotografowania. Wszak świat jest piękny!
Piotr Pałac
  (kliknij zdjęcie)
fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content