Zachęta do obserwacji przyrody

   Minął maj, niedługo koniec roku szkolnego, lato, wakacje. Warto wykorzystać ten czas – czerwiec oraz dwa miesiące odpoczynku – do obserwacji fascynującego świata przyrody. Często na małym liściu tli się życie, kwiaty zachwycają pięknem kolorów, przyroda komponuje obrazy, które wręcz proszą się o to, by je utrwalić w postaci fotografii. Wyjdź z domu, zabierz najbliższych na długi spacer, spróbuj utrwalić aparatem fotograficznym wspólnie spędzone chwile. Zapraszam do obejrzenia zdjęć wykonanych podczas takiego spaceru.
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content