XXX – lecie

1 września 2015 r. o godz. 9.00 na placu apelowym przed Szkołą Podstawową nr 1 im. F. Chopina w Żarach zebrali się szacowni goście – p. Danuta Madej, burmistrz miasta Żary, p. Olaf Napiórkowski, wiceburmistrz, p. Małgorzata Issel, wicestarosta żarski, ksiądz dziekan Stanisław Pojnar, dyrektorzy szkół, p. Beata Kulasza, przedstawicielka Kuratorium Oświaty, kombatanci oraz byli dyrektorzy i pracownicy SP 1 – nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie i ich rodzice, by rozpocząć rok szkolny 2015/2016 oraz zainaugurować obchody TRZYDZIESTOLECIA JEDYNKI.
   Apel rozpoczął się od uczczenia pamięci poległych w czasie II wojny światowej. W programie znalazły się piosenki i układy taneczne, podziękowania i gratulacje dla byłych dyrektorów i pracowników naszej szkoły oraz wspomnienia. Pani Burmistrz oraz jej Zastępca pasowali dzieci z klas pierwszych na uczniów JEDYNKI.
   Po rozejściu się naszych podopiecznych do klas wręczono akty nadania stopnia awansu zawodowego świeżo upieczonym nauczycielom mianowanym i dyplomowanym, byli dyrektorzy szkoły – p. Mirosław Zengiel, p. Helena Mużyłowska, p. Ewa Krauze-Michalska oraz obecna p. dyrektor Agnieszka Ropska – zasadzili drzewko, które będzie widzialnym znakiem historii SP 1. Następnie zebrani udali się do szkoły, by zapoznać się z przygotowanymi wystawami i prezentacjami multimedialnymi.
   Serdeczne rozmowy, uśmiechy na twarzy, wspomnienia i prawdziwe więzy przyjaźni – to łączy wszystkich sympatyków Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach.

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

Relacja

ANKIETA

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content