Wycieczka „Od ziarenka do bochenka” – klasy 1b i 2c


Dnia 29 września klasy 1b i 2c udały się na wycieczkę integracyjno-edukacyjną do Karczmy Taberskiej w Janowcu. Uczniowie poznali rodzaje zbóż, proces wypieku chleba oraz tradycje Ziemi Babimojskiej. Świetnie bawili się przy tradycyjnych przyśpiewkach i tańcach, a korzystając z uroków złotej polskiej jesieni, spędzili niezapomniane chwile na placu zabaw. Podczas wycieczki dzieci przeszły ścieżką dydaktyczną przez przepiękny park Dworu Kolesin, gdzie rosną okazałe wiekowe drzewa. Niezapomnianą atrakcją wyjazdu był własnoręczny wypiek chlebka, który dzieci zabrały do domu. Miło było spędzić czas w tak wyjątkowym miejscu.

Małgorzata Łukowska, Wioletta Mutwil

Chleb

fot. Małgorzata Łukowska i Wioletta Mutwil

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content